flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

В ТУ ДСА України в Івано-Франківській області запроваджено спеціальні канали для надання повідомлень про порушення вимог Закону України "Про запобігання корупції"

Відповідно до частини четвертої статті 53 Закону України "Про запобігання корупції" (далі – Закон) державні органи забезпечують умови для повідомлень їх працівниками про порушення вимог цього Закону іншою особою, зокрема через спеціальні телефонні лінії, офіційні веб-сайти, засоби електронного зв'язку.

На виконання зазначеної норми Закону у ТУ ДСА України запроваджено спеціальні канали для надання повідомлень про порушення вимог Закону.

Спеціальна телефонна лінія, за якою приймаються повідомлення про корупційне правопорушення: 0 (342) 78-40-86

Режим роботи спеціальної телефонної лінії: понеділок – четвер: з 8 год до 17 год 15 хв , п’ятниця: з 8 год до 16 год з щоденною перервою з 12 год до 13 год.

Захищена електронна поштова скринька для осіб, які надають допомогу у запобіганні і протидії корупції (викривачів): anticorrupt@if.court.gov.ua

Інформація у повідомленні має містити одну або декілька з таких ознак:

Відтак, повідомлення про порушення вимог Закону працівниками ДСА України та її територіальних управлінь можна подати через спеціальну телефонну лінію, захищену та загальну електронну пошту ТУ ДСА України в Івано-Франківській області, іншими засобами поштового зв’язку.